logo AdWordsCzym jest kampania AdWords?

Kampanie AdWords to skuteczna reklama w Internecie. Obecnie to wyszukiwarka Google generuje 98% wszystkich wyszukiwań w polskim Internecie. Dodatkowo Google zrzesza największą na świecie sieć partnerów reklamowych. Warto z tego skorzystać!

Reklama w Google umożliwi Ci natychmiastowe zaistnienie w Internecie, dzięki czemu już wkrótce będziesz sprowadzać klientow do siebie.

 Przeczytaj więcej

Dostosujemy kampanię AdWords do potrzeb Twojej firmy, porozmawiajmy

Dlaczego Warto? Linki sponsorowane – zaletyskuteczna reklama w internecie

Pozwala nie tylko na szerokie dotarcie do potencjalnej grupy odbiorców ale i również na szybkie efekty. Co więcej jest to niezwykle przejrzysta i elastyczna forma reklamy w Internecie, dająca pełną kontrolę nad realizowanymi danymi. Rezultaty kampanii AdWords są w pełni mierzalne co znacząco ułatwia podejmowanie trafnych decyzji.

Przeczytaj więcej

Zadania AdWordsReklama Google AdWords – nasze zadania

Aby skutecznie przeprowadzić kampanię Google AdWords, niezbędne jest poświęcenie czasu na właściwe przygotowanie. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu oraz wewnętrznych informacjach firmy na temat kampanii AdWords w poszczególnych branżach, możliwe jest opracowanie najbardziej efektywnych słów kluczowych, tekstów reklam i stron docelowych. W ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze Klienta. Prowadzenie kampanii AdWords z kolei to przede wszystkim ciągła optymalizacja kampanii i weryfikacja dotychczasowych wyników, tak aby zapewnić osiągnięcie celów stawianych przed kampanią.

Przeczytaj więcej

Reklama AdWords – nasze podejście

funel AdWords

Po pierwsze wyniki, zależy nam na osiągnięciu założonych celów, bo rozumiemy, że kampania AdWords musi przynosić wymierne efekty biznesowe. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie a każda kampania linków sponsorowanych jest prowadzona tak jakbyśmy robili ją dla siebie. Co więcej, nasze doświadczenie i szeroka wiedza na temat działań w różnych branżach, przekłada się na lepsze przygotowanie a tym samym bardziej efektywne prowadzenie kampanii AdWords.

Przeczytaj więcej

Zaufaj Partnerowi Google AdWords

1000000
Kliknięcia w reklamy
50000
Liczba konwersji
50
Zrealizowane projekty
+400
Budżety na reklamy