Kim jesteśmy?

GetFound to agencja interaktywna, która skutecznie wspiera firmy w marketingu internetowym. Pomagamy firmom w budowaniu strategii marketingowej i realizacji efektywnych działań marketingowych w internecie.

Nasze działania opieramy na filozofii Inbound Marketing czyli tzw. marketingu przychodzącym mającym na celu skuteczne przyciąganie klientów i budowanie wartościowych relacji z klientami. W tym celu stosujemy m.in.: content marketing, strategie generowania leadów, marketing automation oraz white hat SEO.

Specjalizujemy się w:

Inbound Marketing

100%

Content Marketing

100%

Marketing Automation

90%

White Hat SEO

80%

Kampanie Google AdWords

80%

Liderzy

Tomasz Winter

Managing Partner
[email protected] / LinkedIn / Goldenline

Specjalizuje się w: White Hat SEO, optymalizacji i automatyzacji działań marketingowych w celu osiągnięcia najwyższych zwrotów z inwestycji. Absolwent studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne ze specjalizacją Informatyka Gospodarcza. Pasjonat Inbound i Content Marketingu. Unikalne połączenie kreatywności i pomysłowości z silnym podejściem analitycznym i orientacją na wyniki są jego walorami jako Growth Hacker’a.

Marketing automation

Strategie generowania leadów

Marketing w wyszukiwarkach

Budowanie serwisów internetowych

partnerbadge-getfound-300x112-png

dr Katarzyna Kandefer

Managing Partner & Head of Marketing
[email protected] / LinkedIn / Goldenline

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie dyscypliny nauki o zarządzaniu w SGH, specjalizuje się w budowie i wdrażaniu strategii marketingowych w internecie oraz strategiach generowania ruchu, wykorzystując Inbound i Content Marketing. Łączy doświadczenie i umiejętności z zakresu marketingu strategicznego z zarządzaniem projektami, co zapewnia skuteczną realizację kampanii marketingowych. Z marketingiem związana już od ponad 8 lat, pracując dla branży konsultingowej, FMCG oraz internetowej.

Content Marketing

Budowa strategii marketingowych

Doradztwo marketingowe

Strategie generowania ruchu

CAPM

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w: