Cały świat huczy o Selfie, więc postanowiliśmy się zmierzyć z tym tematem 🙂

Selfie, słit focia czy zdjęcia z rąsi to już nasza rzeczywistość. To nie tylko chwilowa moda wprowadzona przez nastolatków. To już nasz sposób dzielenia się informacjami ze światem, spędzania wolnego czasu. Dla wielu jest to obowiązkowy punkt dnia, sposób bycia. To również fenomen, który coraz częściej wykorzystywany jest przez świat biznesu, do promocji osób, produktu lub usług. Poznaj z nami całą prawdę o Selfie!

Od czego wszystko się zaczęło? Wbrew pozorom Selfie nie jest zjawiskiem nowym. Za pioniera uznaje się Roberta Corneliusa, który to w 1839 po raz pierwszy fotografuje samego siebie. Dziś określenie to osiąga szaloną popularność i zostało uznane za słowo roku w 2013 przez Oxford English Dictionary.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego fenomenu? Zapoznaj się z poniższą infografiką! Znajdziesz tu informacje o:

  • Selfie w liczbach, czyli osoby w jakim wieku i jakiej płci są najbardziej aktywne w Selfie,
  • Poznasz królów i królowe Selfie, zarówno w Polsce jak i na świecie,
  • Najbardziej popularne Selfies 2014,
  • Dowiesz się jakie są rodzaje Selfies,
  • Złote zasady robienia Selfies,
  • Miasta z największą liczbą Selfies w Polsce i na świecie.

 

Cała prawda o Selfie

Pobierz kod, jeśli chcesz umieścić Infografikę na swojej stronie:

Ania Burtan

Grafik, copywriter i certyfikowany AdWordsowiec w jednym. Specjalizuje się w wizualizacjach oraz storytellingu, zaś w wolnych chwilach zagłębia się w tajniki SEM i SEO. Absolwentka Master of Science in International Business Economics (University of Wales) oraz Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie podróżniczka kochająca taniec i poznawanie nowych kultur. Urodzona optymistka, która swoim uśmiechem potrafi zarażać innych.

Pozostaw komentarz