Zmiany w wyglądzie stron na Facebooku czyli aktualne wymiary zdjęć i grafik [infografika]

W ostatnim czasie wygląd Facebooka zmienił się dość znacząco, a w raz z nim sposób wyświetlania wszelkich grafik i zdjęć. Stały się one większe i bardziej widoczne, zaczęły być wyświetlane zgodnie z ich orientacją – wertykalną czy też horyzontalną.

Chociaż na chwilę obecną jeszcze nie wszystkie fanpage obowiązuje nowy layout,  w nadchodzącym czasie zmiany wprowadzone będą wszędzie. Poniższa infografika ma na celu pomóc w prowadzeniu fanpage’a informując o aktualnych wymiarach publikowanych obrazów. Mamy nadzieję, że zaoszczędzimy Wam przez to trochę cennego czasu.

Rozmiary Facebook - Infografika

Pobierz kod, jeśli chcesz umieścić Infografikę na swojej stronie:

Ania Burtan

Grafik, copywriter i certyfikowany AdWordsowiec w jednym. Specjalizuje się w wizualizacjach oraz storytellingu, zaś w wolnych chwilach zagłębia się w tajniki SEM i SEO. Absolwentka Master of Science in International Business Economics (University of Wales) oraz Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie podróżniczka kochająca taniec i poznawanie nowych kultur. Urodzona optymistka, która swoim uśmiechem potrafi zarażać innych.

Pozostaw komentarz